wyłączenia.pl
Email:
Hasło:
Rejestracja
Zapomniałem hasła

Aktualny czas:
2014-04-24 20:45:26













REKLAMA

Monitorowanie planowanych awarii prądu

Serwis umożliwia monitorowanie planowanych awarii zasilania i powiadamiania o nich emailem.

Jak to działa?

Codziennie pobieramy ze strony energiapro.pl publikowane informacje o planowanych wyłączeniach energii elektrycznej, sprawdzamy czy pod adresem podanym przez użytkowników planowane jest wyłączenie prądu, jeśli tak, przesyłamy email z informacją.

Ostatnio odnalezione planowane wyłączenia (pobrane z RSS na stronie energiapro.pl)

2011-09-08GM TrzebnicaDnia 2011-09-08 w godzinach 8:00 - 16:00, Ulice/miejscowości: Trzebnica Cegielnia, Świątniki- cała miejscowość, Raszów Dom na wzgórzu.
2011-09-06TrzebnicaDnia 2011-09-06 w godzinach 9:00 - 11:00, Ulice/miejscowości: Okulickiego.
2011-09-04WrocławDnia 2011-09-04 w godzinach 1.00 - 9.00, Ulice/miejscowości: Szczecińska 7-9.
2011-09-09WrocławDnia 2011-09-09 w godzinach 7.00 - 16.00, Ulice/miejscowości: Grabowa, Konińska, Bukowa, Białodrzewna, Kosmonautów od Białodrzewnej do Grabowej.
2011-09-09ZacharzyceDnia 2011-09-09 w godzinach 7.00 - 13.00, Ulice/miejscowości: Kościuszki, Orzechowa, Jabłeczna, Akacjowa, Kościuszki, Robotnicza, Jarzębinowa.
2011-09-09WrocławDnia 2011-09-09 w godzinach 7.00 - 13.00, Ulice/miejscowości: Mandżurska, Aleja Róż, Społeczna 9-23 i 8-18, Bengalska, Mościckiego 47-53, 46-52, 107-113 i 106-112, Piwniczna 11, Ziemniaczana, Palestyńska, Lisia, Wesołowskiego, Marsowa, Sadowa, Arabska, Jordańska, Jemeńska, Boiskowa, Pięćdziesięciu Bohaterów.
2011-09-09WrocławDnia 2011-09-09 w godzinach 8.00 - 15.00, Ulice/miejscowości: Bończyka 34-52, Goszczyńskiego 1-3, Lindego 5-21 i 4-22, Gromadzka 1-37 i 2-36, Beskidzka, Wojska Polskiego 27-33 i 28-34, Piękna 25-29, Gajowicka 90, Szmaragdowa, Rubinowa, Turkusowa, Nefrytowa 1-51 i 2-46, Bursztynowa dz. 6/7, Ametystowa, Traktorowa 1-23 i 12-24, Diamentowa 3-25, Ułańska 1-13 i 2-24, Kutrzeby 53-79 i 56-64, Kurpiów 24, Nenckiego 177-185 i 186.
2011-09-08WrocławDnia 2011-09-08 w godzinach 7.00 - 16.00, Ulice/miejscowości: Parandowskiego, Dąbrowskiej, Kosidowskiego, Dołęgi Mostowicza, Meissnera, Giżyckiego, Dygata, Wańkowicza, Boguszewskiej, Cabaja, Cieślikowskiego, Gombrowicza, Mińska 41.
 
Copyright 2011 AMSNET